kliknij aby sprawdzic
Facebook

Ciekawostki i nowinki z dziedziny ubezpieczeń - zapraszamy do dyskusji na profilu facebook

Kupujesz/sprzedajesz pojazd? Oto garść informacji ubezpieczeniowych o których należy pamiętać.

Niezależnie od tego czy planujesz sprzedać czy kupić pojazd, informacje zawarte w tym akrtykule wyjaśnią co dzieje się z polisą ubezpieczenia OC w przypadku zmiany posiadacza pojazdu.

Czytaj dalej...

Burze nad Stalową Wolą - zdjęcia

Przy okazji niezwykle silnych burz (polecam obejrzeć zdjęcia opublikowane obok, które udało nam się uchwycić podczas ostatnich silnych burz nad Stalową Wolą) pojawia się wiele pytań dotyczących zakresu ubezpieczenia majątkowego

Czytaj dalej...

Kierujący pod wpływem alkoholu - konsekwencje

Czy wiecie jak rozliczana jest szkoda za którą odpowiedzialny jest kierowca pod wpływem alkoholu i jakie konsekwencje grożą sprawcy takiego wypadku?.

Czytaj dalej...

Rewolucja w likwidacji szkód z ubezpieczenia OC coraz bliżej.

Projekt jest prosty i zakłada, ze poszkodowany będzie w pełni obsługiwany przez firmę, w której wykupił ubezpieczenie OC a nie jak do tej pory przez firmę gdzie ubezpieczony był sprawca. Wyceną zniszczeń zajmował się będzie niezależny rzeczoznawca.

Czytaj dalej...

W niektórych rejonach Polski zima zaliczyła istne wejście smoka!


Pamiętajmy, że jeśli przydarzy nam się kolizja nie mamy obowiązku wzywać na miejsce policji. Jeśli wina sprawcy jest bezsporna, nie ma rannych osób a uszkodzenia pojazdów nie są duże wystarczy spisać oświadczenie.

Czytaj dalej...